orientacni mapka

Sprievodca

Kursalon

V Kursalone sa pravidelne konajú kongresy rôzneho zamerania. Každoročne sa opakujú kongresy lekárskeho charakteru, ako napr. Kongres pediatrov, Endoskopické dni, Stomart, Kongres Iwa- Pitná voda, FBLR a iné. Plesy, firemné a súkromné akcie. K tiež ponúka priestory pre konanie firemných akcií, akcií súkromného charakteru, ako sú oslavy, svadby, stužkové slávnosti, promócie a iné. V priestoroch koncertnej sály sa pravidelne konajú plesy významných inštitúcií.

Už skoro historická budova Kursalonu /postavená v r. 1892/ je priamo predurčená na príjemné posedenia na terase v krásnej zeleni kúpeľného parku.

Kultúra a reprezentatívne priestory Kursalonu svojou jedinečnosťou poskytujú možnosti zorganizovania rôznych spoločenských, kultúrnych a firemných podujatí, či v prekrásnych priestoroch Koncertnej siene, prípadne v kaviarni, alebo v jedálni Kursalonu.

Medzinárodný filmový festival Art film fest každoročne v druhej polovici júna privíta významné osobnosti, ako Catherine Denevue, Annie Girardot, Jean Paul Belmondo, Sophia Loren, Omar Sharif, Isabelle Huppert, Jeremy Irons a mnohých ďalších umelcov. Jedným z najstarších stredoeurópskych festivalov komornej hudby je neodmysliteľné Hudobné leto.

Kursalon bol vždy strediskom kultúrneho života v Trenčianskych Tepliciach a my urobíme všetko preto, aby ním aj zostala. Naša spoločnosť Vám pripraví akciu od A po Z, presne podľa Vašich požiadaviek. Zaručujeme profesionálny prístup a štandard služieb pri plánovaní akcie, počas samotného priebehu realizácie akcie, ale taktiež pri konečnom zúčtovaní.

Chcete zorganizovať kongres, zaujala Vás konferencia, promócie či svadba? Koncertná sieň je na to predurčená. Poskytuje široké možnosti rôznych typov usporiadania stolov, modernú konferenčnú techniku, klimatizovanú sálu, výbornú akustiku a toto všetko vytvára vynikajúce podmienky pre úspešný priebeh týchto podujatí.

Svadba je deň, na ktorý sa nezabúda a má byť najšťastnejším dňom Vášho života. Svadobná hostina preto potrebuje dokonalú prípravu a citlivé pochopenie Vašich predstáv a želaní. Náš personál premení Vaše predstavy na realitu a urobí z Vášho najšťastnejšieho dňa vo Vašom živote vzrušujúci a vysnívaný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnete.

Zaručujeme Vám profesionálny prístup a štandard služieb, spolu s prijateľnými cenami.

Doporučujeme Vám, aby ste nás najskôr navštívili, radi Vás privítame a predstavíme Vám našu ponuku organizovania Vašich podujatí presne podľa Vašich predstáv.

Bude nám cťou s Vami spolupracovať.

Kontakt:

Kursalon Trenčianske Teplice
17. novembra 32
914 51 Trenčianske Teplice


kontakt@kursalonteplice.sk

Rezervácie: +421 032 381 01 43

Kongresy a eventy: +421 948 799 565

Svadby: +421 918 572 309


Otvorené denne:

Apríl - október od 10:00 - 22:00 hod.

November - marec od 11:00 - 22:00 hod.

www.kursalonteplice.sk/kongres

 


MAS mikroregiónu Teplička
tel: +421 636 556 732 | e-mail: mas@teplice.sk
kontakty | realizace Dat • 2009