orientacni mapka

Sprievodca

Hotel Flóra

Kongresy

Súčasťou ponuky hotela sú priestory vhodné pre organizovanie seminárov, školení, prednášok a obchodných rokovaní, ako i kompletná školiaca technika:

    * klimatizovaná konferenčná sála
    * salón
    * obchodný apartmán

KONFERENČNÁ SÁLA

Klimatizovaná konferenčná sála, s divadelným sedením pre 70 osôb, disponuje kompletnou školiacou technikou. K dispozícii je premietacie plátno s ozvučením, dataprojektor, spätný projektor, DVD, CD a video rekordér, flipchart a DSL pripojenie na internet. Na požiadanie hotel zabezpečí tlmočnícke služby.

SALÓN

Salón má sedenie v tvare „O“ a je určený pre 20 osôb. Na požiadanie je možné v salóne zabezpečiť rovnaké technické vybavenie, ako v priestoroch konferenčnej sály.

OBCHODNÝ APARTMÁN

Obchodný apartmán je vhodný pre menšie školenia a tréningy. Jeho výhodou je previazanosť priestoru pre ubytovanie s konferenčným priestorom, ktorú dokážu oceniť predovšetkým školiaci pracovníci. Apartmán pozostáva z veľkej obývacej izby a samostatnej spálne s manželskou posteľou. V obývacej izbe sa nachádza konferenčný stôl pre 8 osôb. Na požiadanie je možné zariadiť apartmán základnou školiacou technikou.

Kontakt: www.hotelflora.sk/gastronomia-menu/kongresy/obchodny-apart/

 


MAS mikroregiónu Teplička
tel: +421 636 556 732 | e-mail: mas@teplice.sk
kontakty | realizace Dat • 2009