orientacni mapka

Sprievodca

Marcela Gogolová

Ponúkame na celoročný prenájom 2 apartmány (ďalej len apartmán 1, apartmán 2), ktoré sa nachádzajú v malebnom kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice. Apartmány sú situované v prízemí rodinného domu ako samostatné bytové jednotky s vlastnými vchodmi a terasami a poskytujú užívateľom plné súkromie. Dom sa nachádza na slnečnej strane Trenčianskych Teplíc, v tichej, pokojnej a bezpečnej štvrti, parkovacie miesta sú zabezpečené. Každá bytová jednotka je kompletne vybavená.

spálňa s dvomi posteľami, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, z ktorej je v prípade potreby možné urobiť ďalšie 2 miesta na spanie, TV s digitálnym satelitným prijímačom (350 programov) a mestským satelitom. Kuchyňa je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, elektrickým grilom a pod.. Moznosť pripojenia na internet.
   
V prípade ďalších  požiadaviek Vám radi vyhovieme!

  • V cene ubytovania je: upratovanie, výmena uterákov a posteľnej bielizne každých 7 dní pobytu.
  • Domáce zvieratá sú vítané, ich ubytovanie s majiteľom je bez poplatku. Domáca rodina vlastní trpasličieho pudlíka apricot – je priateľský a spoločenský. K rodinnému domu patrí aj veľká záhrada, ktorá je k dispozícii aj domácemu miláčikovi.

   
Cena apartmánu závisí od ročného obdobia – možnosť dlhodobého prenájmu.

Kontakt: Alena Gogolová, Tel.: +421910 432 235, e-mail: alenagogolova41@gmail.com

 

                                        

 

 

 

 

 


 

APARTMÁN 2


 


MAS mikroregiónu Teplička
tel: +421 636 556 732 | e-mail: mas@teplice.sk
kontakty | realizace Dat • 2009