orientacni mapka

Sprievodca

Anjel

Penzión ANJEL sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach na ulici Pod Klepáčom 8,  v blízkosti centra mesta, s veľmi krásnym výhľadom na celé liečebné kúpele. 
Územie Trenčianskych Teplíc má teplé letá, čo kladne ovplyvňuje cestovný ruch a taktiež liečebné procesy. Najteplejšie sú letné mesiace jún, júl a august s teplotami nad 25ºC.
Je tu dobrá dostupnosť obchodov, reštaurácií a rôznych atrakcií ako člnkovanie na jazere, rybolov, jazda na koni. Športovci si tiež prídu na svoje, sú tu tenisové kurty, cykloturistické trasy, minigolf, jazda na koni, plávanie.... Pokiaľ ste prišli za oddychom, určite oceníte termálny bazén Sina, celoročný vonkajší bazén Grand, prípadne množstvo procedúr, ktoré sa dajú objednať.  V mesiaci jún sa každoročne koná filmový festival ArtFilmFest, kde sa udeľuje cena "Modrý ANJEL" a Hercova misia. Mesto Trenčianske Teplice navštívili významné osobnosti ako napr. Jean Paul Belmondo, Franco Nero. V letných mesiacoch dotvára atmosféru Hudobné leto, prípadne v kaviarničkách Vám krásne vyhrávajú miestni umelci. Keď chcete stráviť dni aktívneho odpočinku, pohody alebo romantiky určite navštívte toto krásne mesto.  

V Penzióne ANJEL Vám ponúkame

  •  školské zájazdy
  •  cyklozájazdy, športové sústredenia,
  •  malé oslavy do 30 ľudí, promócie, svadby, pomaturitné oslavy, dozvuky, stretávky a iné akcie

 Kontakt:

Penzión ANJEL, s.r.o.
Pod Klepáčom 8
914 51 Trenčianske Teplice

Telefón: +421 904 432 336        +421 904 432 336  
e-mail: anjel222@gmail.com
 

www.penzionanjel.sk/


MAS mikroregiónu Teplička
tel: +421 636 556 732 | e-mail: mas@teplice.sk
kontakty | realizace Dat • 2009