orientacni mapka

Sprievodca

Nechtový dizajn

Nechtový dizajn - Veronika Barteková

Nové produkty pre profesionálne nechtárky.

Na Beauty Fórume v Trenčíne bola predstavená nová značka Swiss Nails AKYADO so švajčiarskymi produktmi pre nechtový dizajn. Pán Ing. Pavol Bartek, obchodný riaditeľ a konateľ firmy IVESTAV MB s.r.o. Vám v krátkosti vysvetlí, čo sa za týmto menom skrýva a čo ho k tomu viedlo, aby sa zo švajčiarskych Álp presťahoval do krajiny pod Tatrami.

Ako to začalo

Odpoveď na otázku čo sa za tým menom skrýva by mohla byť ozaj celkom krátka: „švajčiarska kvalita“.
Čo nás k tomu viedlo? V jednom odbornom časopise pre nechtový dizajn som čítal: „ ako nájsť najlepšie produkty?“. Túto otázku sme si kládli aj my a kládla si ju pred niekoľkými rokmi aj pani Trachselová, švajčiarska nechtová dizajnerka a majiteľka našej materskej spoločnosti vo Švajčiarsku. To čo používala v jej nechtovom štúdiu nevyhovovalo ani jej zákazníčkam a nezodpovedalo ani jej svedomiu bývalej zdravotnej sestry. Sledovali roky vývojovej práce v spolupráci s chemickými a zdravotníckymi laboratóriami vo Švajčiarsku. Výsledkom sú produkty, ktoré sa stali za posledné dva roky lídrami na náročnom a ťažkom švajčiarskom trhu.

Tak ako často v živote aj v našom prípade sú to náhody, ktoré menia ľudský osud. Po dlhých rokoch cudziny nás ťahali korene domoviny a preto sme sa s manželkou vrátili do mojich rodných Trenčianskych Teplíc. Manželka si robila už viacero rokov nechty s tým istým materiálom. Zhodou okolností sa stretla so známou slovenskou dizajnérkou, držiteľkou viacero diplomov a medailí na tuzemských a zahraničných súťažiach. Aj táto si kládla tú istú otázku: „ Ako nájsť kvalitné produkty?“ Za každú cenu chcela vyskúšať tie švajčiarske, ktoré používala moja manželka.

Výsledok tejto skúšky komentovala: „Zo začiatku som bola skeptická, ale veľmi rýchlo som sa o výhodách a vynikajúcej kvalite týchto produktov presvedčila. Zúčastnila som sa na kurzoch a vyskúšala nové techniky. Nebolo to lacné podujatie, ale neľutujem. Kvalita má síce svoju cenu, ale odvtedy pracujem len s touto značkou, moje zákazníčky sú nadšené a to je pre mňa to najdôležitejšie. Na ich kvalitu sa dá spoľahnúť, pracovné postupy sú jednoduchšie a rýchlejšie a vďaka ich chemickému zloženiu zdravotne absolútne nezávadné. Pružnosť, pevnosť, priľnavosť, prirodzenosť farieb atď. sú v týchto géloch prispôsobené ich použitiu. Každý produkt bol vyvinutý pre svoj účel“.

Bolo len samozrejmosťou, že sme si povedali, že keď môžu mať švajčiarske dizajnérky možnosť pracovať s vysokokvalitnými produktmi, tak prečo by ju nemali mať profesionálky u nás doma.
Toto je jediný dôvod prečo Vám produkty SWISS Nails AKYADO ponúkame na tejto webovej stránke: www.swissnails.sk/index/titulka/

Nehľadajte – my sme ich našli!

Spevnenie a pestovanie prirodzeného nechtu

Šetrným modelovaním s kvalitnými gélmi si získate nové zákazníčky, ktoré Vás neopustia.

Rady a typy od Veroniky Bartekovej

Zdravé, krásne, pevné, pružné... Áno, ale ako sa k ním dostať? Som hrdá na moje povolanie a som hrdá na nechtové dizajnérky, ktoré si vážia svoje zákazníčky. Myslela som si, že doba, keď sa zákazníčka uspokojila s hocijakým materiálom a s nekvalitnou prácou, sa podobne ako v krajine pod Alpami, kde som dlhé roky žila, pominula. Žiaľ tomu u nás ešte nie je tak. Poznatky, ktoré som získala ako školiteľka a na základe návštev v mnohých štúdiách ma znepokojujú. Spevnenie prirodzeného nechtu je pre veľa kolegýň neznáma technika. Pritom existujú na trhu produkty, ktoré boli špeciálne vyvinuté na skrášľovanie prirodzených nechtov.

Švajčiarska značka „AKYADO Professional“ sa presadila na domácom trhu práve vďaka týmto novým, šetrným produktom, ktoré vám umožnia novou technikou modelovania vypestovať zdravý, krásny, pevný, pružný, ale stále Váš prirodzený necht.

Väčšina mojich zákazníčok sú ženy, ktoré už nechcú umelé nechty, alebo ženy, ktoré sú alergické na látky ktoré sa nachádzajú v niektorých géloch, alebo lepidlách. Ale tiež ženy, ktoré mali poškodené nechty, alebo od produktov, ktoré vyžierajú a poškodzujú nechtové lôžko, alebo od stáleho prepiľovania nechtového lôžka, pred lepením nových umelých nechtov, alebo od práce v agresívnom prostredí.

Kontakt:

INVESTAV MB s.r.o

Bagarova 3

914 51 Trenčianske Teplice

+421 32 649 12 58

+421 908 091 443

+421 902 525 828


MAS mikroregiónu Teplička
tel: +421 636 556 732 | e-mail: mas@teplice.sk
kontakty | realizace Dat • 2009