orientacni mapka

Sprievodca

Štefan Škultéty

V komunálnych voľbách 2010 sa o post primátora uchádzal aj Štefan Škultéty, ktorý obhájil svoje prvenstvo v počte hlasov spred štyroch rokov.

Štefan Škultéty sa narodil Štefanovi Škultétymu a jeho manželke Margite, rod. Ďurinovej 03. 04. 1975. Celé detstvo prežil v Trenčianskych Tepliciach. Po absolvovaní Základnej školy v Trenčianskych Tepliciach študoval na Gymnáziu Ľudovíta Štúra v Trenčíne. Po maturite získaval vzdelanie na City University Bellevue a neskôr na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Jeho štúdium bolo ukončené titulom PhDr. Po absolvovaní základnej vojenskej služby pôsobil v súkromnej sfére v oblasti marketingu a médií. V roku 2002 sa stal riaditeľom zahraničných vzťahov politickej strany SDKÚ. O rok neskôr začal pracovať na Ministerstve obrany Slovenskej republiky ako riaditeľ kancelárie ministra. Následne pôsobil ako asistent poslanca Národnej rady Slovenskej republiky. Od decembra 2006 vykonáva funkciu primátora mesta Trenčianske Teplice.

Štefan Škultéty je autorom viacerých odborných článkov a publikácií na aktuálne spoločenské témy. Absolvoval množstvo zahraničných a domácich stáží a seminárov. Medzi jeho záľuby patrí futbal. Počas mladosti dokonca reprezentoval Trenčianske Teplice vo všetkých vekových kategóriách. Počas štúdií pracoval v mládežníckych táboroch pre pomoc telesne a duševne postihnutým ľuďom v USA.

Štefan Škultéty hovorí anglicky a rusky. Je ženatý, má syna Jakuba (2004) a dcéru Terezu (2008).

(podľa: www.stefanskultety.sk)

 www.stefanskultety.sk/


MAS mikroregiónu Teplička
tel: +421 636 556 732 | e-mail: mas@teplice.sk
kontakty | realizace Dat • 2009